Představujeme – Ladislav Bláha

     V dalším medailonku vám představujeme našeho člena běžecké rodiny Ladislava Bláhu. A Jak odpovídal na naše otázky?

      1. Jak se jmenuješ ? Kolik ti je let ? Odkud pocházíš ?

 – Jmenuji se Ladislav Bláha, je mi 40 let a od narození žiju v Litvínově.

  1. Jaký sport kromě běhání ještě aktivně provozuješ ?

– Já nejsem vyloženě běžec, prostě se chci jen hýbat, takže si někdy proběhnu, projedu na kole, jdu si zaplavat, zajdu na nějaké cvičení, s přáteli na badminton  apod.

      3. Kdy a jak jsi se dověděl o Rozběhej Litvínov ?

– To už bude 3 roky, začal jsem aktivity RL sledovat na facebooku a od září jsem se přidal, to už se běhalo od značky u Lidlu. Do té doby jsem vůbec neběhal, ale chtěl jsem něco změnit, tak jsem to zkusil a nelituji.

  1. Co se ti na Rozběhej Litvínov nejvíc líbí ?

– Parta pohodových lidí, kteří si na nic nehrají a kde jsou si všichni rovni. Trať je pro každého stejná. Poznal jsem spoustu nových lidí, získal mnoho známých, přátel, ale i kamarádů.

  1. Jaké jsou tvé běžecké cíle ?

– Když jsem začínal, tak cíle jsem měl a to 5 km pod 20 minut, 10 km pod 45 minut a ½ maraton pod 2 hodiny. Časem jsem si zaběhl nějaké osobáky a vím, že každá vteřina směrem dolu nesmírně bolí, takže už se za časem nehoním. Lákají mě delší tratě, které jsem si už vyzkoušel. Takže určitě nějaké ultra v příštím roce bude.

  1. Jaké je tvé životní motto ? Proč sis vybral zrovna tohle ?

– Přiznám se, že žádné nemám. Prostě beru život, tak jak přichází. Možná jedno. „Vydržíš 2x víc než si myslíš a 5x víc než si myslí tvoje mamka“ Tak jestli to čtou někteří lidi, tak se teď tomu musí smát, oni ví proč.  A proč jsem si ho vybral? Protože už vím, že pokud tzv. hlava dovolí, tak tělo to zvládne.

  1. Prozraď na sebe jednu dobrou a jednu špatnou vlastnost !

– Ti co mě znají, tak asi ví. Nechám to na druhých.

  1. Na závěr pozvi nového člověka do Rozběhej Litvínov !

– Byl bych rád, kdyby přišel David Petrlík, ale nejen on. Vím, že RL sleduje spousta lidí, kteří stále nenašli odvahu přijít a to kvůli tomu, že se stydí, že to nejsou schopni uběhnout, že jim vadí více lidí apod. Obávají se zbytečně. Každý z nás začínal a i já to neuběhl.

  1. Popiš Rozběhej Litvínov jedním slovem !

– Jak už jsem uvedl výše. Prostě PARTA bezva lidí, kteří si na nic nehrají.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *