V neděli proběhl Mikulášský běh 2017

Také letos jsme se sešli v neděli před Mikulášem, abychom nejen pro děti z Litvínova a okolí uspořádali již druhý ročník večerního zářivého proběhnutí. Na startu se nás sešlo krásných 46 dětí a dospělých a jeden pes. Podle pravidel byl každý osvětlený čelovkou, svítícími rohy nebo světélkujícím náramkem. Na startu jsme udělali společné foto, pak proběhla krátká instruktáž ohledně trati a bezpečnosti a krátce po čtvrt na sedm jsme mohli vyrazit vstříc nedělní tmě, na kterou jsme byli pečlivě připraveni.

Jako první běžel David z řad organizátorů, který znal trasu a dohlížel na to, abychom drželi pohromadě a litvínovskou stezku tak rozzářili jako jeden velký svítící had. Na konci pomyslného hada běžela Evička s dětmi a společně hlídaly, abychom nikoho v té tmě nezapomněli. Trasu dlouhou něco málo přes 3 km jsme společně i s těmi nejmenšími zvládli absolvovat přibližně za půl hodiny. Pak jsme se všichni společně vrátili do cíle, kde už čekal další organizátor Petr s připravenou nadílkou. Děti od nás dostaly spoustu sladkostí jako perníčky, oplatky, lízátka, bonbóny a také ovoce a limonádu. Pro tatínky jsme si připravili za odměnu pivo. Do cíle se ve zdraví vrátili všichni a my budeme jedině rádi, pokud se za námi nejen oni vydají opět, třeba už tuto neděli na pravidelnou ranní rozcvičku.

Běhání s námi nic nestojí, jen čas. A ten strávený s námi je víc, než ten proležený u televize nebo prosezený u počítače.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, kdo nás podporuje nákupem suvenýrů Rozběhej Litvínov. I díky tomu můžeme takovéto akce organizovat zcela zdarma. Máte-li zájem o náš náramek, klíčenku, šňůru na klíče, sportovní pytel nebo třeba samolepku, napište nám na info@rozbehejlitvinov.cz a domluvíme se na předání.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *